Nasze osiągnięcia

O nas - Nasze osiągnięcia

Do naszego Przedszkola uczęszczają dzieci z różnych krajów, w tym z Ukrainy i Rosji.  Staramy się wypracować u naszych dzieci postawę tolerancji dla każdego człowieka. Chcemy uczyć, ze świat jest różnorodny i dzięki temu bardzo ciekawy. Dlatego wzięliśmy udział w projekcie Omenaa Foundation, która przyznała nam Ambasadora Tolerancji.

 

 

Nasze Prymuski wraz z panią Justyną, która prowadzi zajęcia z rytmiki uczestniczyły w konkursie piosenki przedszkolnej ze świetną piosenką „Burza”. Dzieci prezentowały się na scenie rewelacyjnie, ponieważ oprócz śpiewu wyróżniały się także kostiumami, które starannie przygotowały we swoimi wychowawczyniami. Nie uszło to uwadze JURY – zajęły 3 miejsce.

 

Nasze Prymuski z grupy Małpek wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Wiosennej.

 

 

 

 

Marysia ze starszaków była na XI Międzynarodowym Przeglądzie Wierszy o Tematyce Prozdrowotnej. Do konkursu przygotowała ją pani Paulina.

 

 

 

Wzięliśmy udział w V Przeglądzie Tańców Europejskim. Układ choreograficzny dla starszaków przygotowała pani Ania.

 

 

 

Jesteśmy Przedszkolem aktywnym społecznie, dlatego wytrwale zbieraliśmy nakrętki z butelek po wodzie i innych napojach. Przekazaliśmy je Fundacji „Potrafię Pomóc” na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi.

 

 

Najstarsza grupa – SOWY wzięła udział w konkursie piosenki angielskiej. Tematem przewodnim konkursu była DŻUNGLA. Dzieci na zajęciach języka angielskiego nauczyły się piosenki „Walking in the jungle”. Następnie nauczyły się układu choreograficznego i przygotowały stroje. Ostatnim etapem było nagranie efektów i wysłanie do organizatora, którym było Przedszkole ALA MA KOTA.

 

Wzięliśmy udział w projekcie edukacyjnym studenckiej organizacji AIESEC.

 

 

 

Zorganizowaliśmy w Przedszkolu zbiórkę karmy oraz innych potrzebnych rzeczy dla naszych czworonożnych przyjaciół ze schroniska.

 

 

 

Maja Jarosz zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki”.

 

 

 

Wzięliśmy udział w programie edukacyjnym „Mamo, Tato, wolę wodę!” promującym zdrowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych.