Prowadzimy zapisy do "zerówki" telefon 885 568 068

Szanowni Rodzice
i Drogie Dzieci!Serdecznie witamy w Przedszkolu PRYMUSEK!

Stworzyliśmy to miejsce myśląc o najmłodszych, którzy z cudownego świata beztroskiego dzieciństwa już wkrótce wkroczą w niesamowity świat nauki. Pragniemy, by czas spędzony u nas był kolorowym
i najszczęśliwszym dla dzieci.

Każde dziecko ma swój indywidualny czas rozwoju. Jedne z naszych maluchów prą do przodu i szybko nabywają dojrzałość szkolną, inne
z kolei idą swoim rytmem. Chcąc pomóc wyrównać te drobne różnice, oferujemy różnorodne zajęcia dodatkowe, które pozwolą maluchom poprawić koncentrację i percepcję.

Nasze dzieci to przyszli naukowcy, artyści czy inżynierowie, dlatego
u progu rozpoczęcia edukacji szkolnej (zwłaszcza, gdy dzieci będą zmuszone wcześniej rozpocząć naukę), dołożymy wszelkich starań by im w tym dopomóc. Zadbamy o ich zdrowe nawyki i nauczymy asertywności.

Nasze przedszkole Wrocław (Gmina Wrocław) zarejestrował do ewidencji przedszkoli niepublicznych po spełnieniu wielu rygorystycznych kryteriów i określonych prawem warunków.

Licząc na szeroką współpracę z Państwem, jesteśmy przekonani, że stworzone przez nas przedszkole będzie wspaniałą wylęgarnią Małych PRYMUSKÓW, a w przyszłości wielkich osobowości.

Serdecznie zapraszamy i na Was czekamy!

Prymusek na Facebook-u